globimmo.net
Meter ▼
MeterFeet
EUR ▼
AEDARSAUDBGNBRLCADCHFCOPCZKDKKEURGBPHKDHRKHUFINRJPYMADNOKNZDPLNRONSEKTHBTRYUSD
Antonijas iela 20 2, 3239 Center

Studio apartment for sale

 • Type of listing:For Sale
 • Property type:Studio apartment
 • Price:230 720 EUR
 • Area:82.4 m2
 • Number of floors:6
 • Floor:1

Get more informationBy submitting this form, you agree to our Terms of Use and that globimmo.net and real estate professionals can contact regarding your request.

Message sent.

Description - Antonijas iela 20 2, 3239 Center

 • english
 • на русском языке
A small part of world heritage in the Quiet Centre of Riga.
Apartments in the monument of Art Nouveau architecture

With due attention to every detail
We have conducted a large-scale architectural study, carefully restored the preserved elements of the original décor, accurately reproduced the design of the original windows and doors and entrusted the best craftsmen to recreate the exquisite finish of the communal facilities.
Additional information
Atrašanās vieta, kas neprasa komentārus
Klusais centrs šī vārda vispatīkamākajā nozīmē.
Antonijas iela – tā ir mierīga un skaista iela klusajā centrā – visprestižākajā Rīgas vēsturiskā centra daļā. Visas vēstniecību rajona priekšrocības ir tikai pāris minūšu gājiena attālumā. TWENTY iemītnieku rīcībā ir labiekārtots zaļais pagalms.

Neparasts Rīgas jūgendstila paraugs
Arhitektu Nikolaju Nordu iedvesmoja stingrais britu modernisms ar izteikti vertikālu ritmu Čārlza Renī Makintoša stilā. Vienlaikus namam ir gadsimtu mijā populārā neoklasicisma raksturīgās iezīmes.

Viss ērtai un drošai dzīvei
Mājai ir divas kāpņu telpas, un katra no tām ir aprīkota ar domofonu un videokamerām. Kāpņu telpās ir lifti un telpas bērnu ratiņu un velosipēdu novietošanai. Kopā ar dzīvokli iemītnieki var iegādāties arī stāvvietas automašīnām.

Dzīvokļu plānojumu daudzveidība
Jums ir liela ģimene, un katram tajā ir svarīga personiskā telpa? Vai arī jūs esat veiksmīgs jaunais profesionālis ar dinamisku dzīvesveidu?
TWENTY atradīsiet mājokli katrai gaumei – no kompakta dzīvokļa ar platību 42 m2 līdz penthausam ar trīs guļamistabām ar platību 134 m2.

Jūsu interjers
TWENTY – arhitektūras piemineklis, kurā varat brīvi izveidot savu neatkārtojamo pasauli. Mēs piedāvājam dzīvokļus ar balto apdari, lai jūs varētu īstenot savu individuālo redzējumu. Mēs priecāsimies sniegt pieredzējušu dizaineru pakalpojumus, kuri pārvērtīs jūsu ieceres par realitāti.

Brīva telpa jūsu iztēlei
TWENTY piedāvā iespēju no nulles izveidot neatkārtojamu dzīvokļa stilu pagājušā gadsimta sākuma arhitektūras piemineklī. Rīgas klusajam centram tas ir īsts notikums – iespēja iegādāties īpašumu pilnībā renovētā vēsturiskā ēkā gadās ārkārtīgi reti.
REF: 36387

Property on the map - Antonijas iela 20 2, 3239 Center

Get more informationBy submitting this form, you agree to our Terms of Use and that globimmo.net and real estate professionals can contact regarding your request.

Message sent.

Share

Visited Listings

Studio apartment Center, Antonijas iela 20 2, Studio apartment for sale

Studio apartment Center, Antonijas iela 20 2

 • 230 720 EUR
 • Type of listing:For Sale
 • Property type:Studio apartment
 • Area:82.4 m2
here